Büyü İnsana Zarar Verir mi?

Paylaş
 

Büyünün insanlara verdiği zararlar sayısızdır. Öncelikle evli çiftlerde boşanmalara, bekârlarda ise sonu ölümle biten sonuçlara kadar ilerleyebilir. Büyünün zararları konusunda öncelikle büyünün anlaşılması gerekir. İlk belirtileri huzursuzluk olan bu işlemin daha sonraki süreçlerinde sürekli sinirli olma, çevresindeki kişileri sürekli eleştirme, kendini ifade edememe, korku, tuhaf sesler duyma ve uyku sorunu gibi durumlar söz konusudur.

Büyü nasıl zarar verir ile ilgili olarak; büyüye maruz kalan bir insana hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Bu konuda tespit yapıldıktan sonra ilk olarak bir medyum ya da hocayla görüştürülmelidir. İnsanların kendi başına büyü bozma gibi bir yeteneği bulunmadığı için kötü cinlerin etkisi altında kalan kişi hemen bir hocaya götürülmelidir. Sürekli olarak hırçınlaşan büyüye maruz kalmış kişi ilerleyen zamanlarda ölmeyi bile düşünebilir.

Zaten anlık olarak öfkelenen kişilerin birçoğunda büyü olgusuna rastlanmıştır. Kötü cinler tarafından yönetilmeye başlanan bu kişiler eğer uzun süreli sudan uzaklaşırsa, bu kişide büyü söz konusudur. Yani banyo yapma ya da el ve yüz yıkama gibi alışkanlıkları uzun süre gerçekleştirmeyen kişiler, dikkat edilmesi gereken kişiler arasındadır.

Ayrıca büyü yaptıran kişi de büyünün bozulmasından sonra ciddi zarar görmektedir. Çünkü İslam’da büyünün hiçbir şekilde yeri yoktur ve affedilmeyen günahlar arasındadır. Bu anlamda büyü insana zarar verir mi araştırmalarını yaparken, paylaştığımız bu ifadelere dikkat etmenizi öneriyoruz.

Günümüzde büyüye maruz kalmış olan kişilerde görülen belirtiler, süreç ilerledikçe daha kötü bir hâl almaya başlar. Belirttiğimiz üzere bu kişiler belirli zamanlarda ölmek ister ve tesirli bir büyünün altında iseler intihar vakalarıyla sonuçlanan durumlar yaşanabilir. İşte bu yüzden büyüyle ilgili araştırmalarınızı yaparken öncelikle büyü belirtilerini ciddi anlamda öğrenmeniz gerekmektedir.

Daha fazlası için ayetelkursiduasi  Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kıble
Bu yazı 731 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak