Seyyar Lokmacı

Paylaş
 

Lokma genel olarak şerbetli bir tatlı olarak bilinir. Yapım aşamasında un, maya, tuz ve şeker malzemeleri kullanılarak oluşturulur. Çok sevilerek tüketilen bu tatlının aynı zamanda toplum nezdinde manevi olarak değeri oldukça büyüktür. Geçmişten günümüze kadar gelen bir gelenektir lokma tatlısı. Genelde bir asker uğurlamasını da,yapılan bir nişanda,düğünde,kınada bütün aileyi bir araya toplayan etkinliklerde beraberliği dile getirmek açısından lokma döktürülür. Üzüntülü zamanlarımızı da dile getirmek için lokma döktürülür. Önemli bir acı kaybımız olduğunda değer verdiğimiz hayatımızda önemli yeri olan yakınları kaybettiğimizde de hayrına lokma döktürülür. Hayır lokması olarak üzüntülü ve mutlu anlarınız hepsinde yanınızda olmak ister ve sizlere destek vermek isteriz. İsterseniz çok kalabalık bir topluluğa isterseniz kişi sayısı az olan bir topluluğa istediğiniz gibi lokma döktürebiliriz. Lokma döktürme işlemi nasıl yapılıyor diyorsanız mutlaka işlek caddelerde, cami önlerinde Seyyar Lokmacı araçlarına rastlamışsınızdır. Seyyar lokma araçlarımızın içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde en son teknoloji makinelerimizi kullanarak el değmeden lokma döküyoruz. Bu sistem yapılan işleri kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı için istediğiniz sayıda kişiye ve seyyar lokmacı özelliğimizde istediğiniz yerde lokma dökebiliyoruz.

Eski dönemlerde hatırlarsanız annelerimizin evde kendi çabalarıyla yaptığı lokmalar komşulara özenerek dağıtılırdı. Ama o lokmalar dağıtılana kadar sıcaklığı ile ünlü tatlı soğurdu. Ayrıca Ramazan ayına girdik bereketli iftar sofralarının da vazgeçilmez tatlısı lokmayı istediğiniz gibi istediğiniz yerde Hayır lokması farkıyla döktürebilirsiniz. Seyyar lokma araçlarımız sizlerin adına halka ücretsiz olarak en temiz ve en lezzetli şekilde lokma dökebilir. Ayrıca lokma dökerken sizleri de düşünerek paketler hazırladık kaşık çatal ve bıçak derdiniz olmadan paketlerimizden yararlanabilir ve istediğiniz gibi lokma döktürebilirsiniz. Sizler tek telefonla Hayır Lokmasına ulaşın ve bizlerle birlikte hayır için lokmalarınızı dağıtın. Çünkü Seyyar Lokmacı avantajımızla oldukça pratik,titiz ve bir o kadar lezzetli bir hizmet sizleri bekliyor. Lokmalarımız bizlerin önceden hazırladığı çatal,bıçak ve takım servisleriyle ikram edilir. Buda sizlere ekstra bir masraf olarak yansımaz paketimiz içerisinde dahildir.

Maliyeti az lezzeti bir o kadar güzel olan lokma tatlıları ülkemiz genelinde sevilerek tüketilir. Manevi değerinide düşünürsek Osmanlıda günümüze kadar ulaşan bu tarih kokan lezzeti önemli günlerimizde ve büyük etkinliklerde organizasyonlarda ikram edebilirsiniz. Büyük organizasyonlarda da yine adresiniz Hayır Lokması olabilir çünkü 100 adet Seyyar Lokma araç filomuz 600 kişilik profesyonel kadromuzla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmak için bir tık uzağında yada bir telefon uzağındayız bizlere istediğiniz yerden istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. İsterseniz küçük isterseniz büyük tüm organizasyonlarınızda büyük dikkat ve titizlikle sizler için lokma döktürebiliriz.

Daha Fazla Bilgi İçin Hayır Lokması

Kıble
Bu yazı 984 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak